Raadsleden OCMW

De Raad voor Maatschappelijk Welzijn is het hoogste orgaan van het OCMW en wordt voorgezeten door de voorzitter.

Wim Vandevelde

Wim Vandevelde (N-VA)

voorzitter

0474 48 19 52

wim.vandevelde@ocmwronse.be  

Hieronder de lijst van de andere raadsleden (in alfabetische volgorde).

Naam Politiek partij Telefoon Mail
Safia Marzouki CD&V - Groen 0486 43 55 73 safia.marzouki@ocmwronse.be
Sylvie Miclotte SP.a   sylvie.miclotte@ocmwronse.be
Isabelle Raevens Open VLD 0476 35 64 56 isabelle.raevens@ocmwronse.be
Christine Soudan SP.a 0477 22 55 45 christine.soudan@ocmwronse.be
Erik Tack Vlaams Belang   erik.tack@ocmwronse.be
Philippe Gilbert Vallez SP.a 055 21 90 74 philippegilbert.vallez@ocmwronse.be
Isabelle Vanlaethem CD&V - Groen   isabelle.vanlaethem@ocmwronse.be
Patrick Vanneste Vlaams Belang   patrick.vanneste@ocmwronse.be
Fanny Verheyen CD&V - Groen   fanny.verheyen@ocmwronse.be
Leonard Verstichel CD&V - Groen   leo.verstichel@ocmwronse.be

Ambtenaren

Naam Functie Telefoon Mail
Linda Vandekerkhove algemeen directeur 055 23 27 20 linda.vandekerkhove@ronse.be
Tom Aelbrecht financieel beheerder 055 23 74 04 tom.aelbrecht@ocmwronse.be

Deontologische code

De deontologische code voor OCMW-raadsleden omvat het geheel van beginselen, gedragsregels, richtlijnen en principes dat de OCMW-raadsleden tot leidraad dient bij de uitoefening van hun mandaat en bij de dienstverlening aan de bevolking.