Gemeenteraadsleden 2019 - 2024

De gemeenteraad is het wetgevend orgaan van de gemeente. Sinds 2013 telt de gemeenteraad in Ronse 29 leden. Het huidig mandaat van de leden loopt tot 31 december 2024. De meerderheid bestaat uit een coalitie tussen CD&V en N-VA en beschikt over 19 van de 29 zetels.

De gemeenteraad vergadert minimum 10 keer per jaar in de raadszaal van het stadhuis op de tweede verdieping. Deze zittingen zijn toegankelijk voor het publiek behalve het gedeelte dat handelt over persoonskwesties. Dan vergadert de gemeenteraad in geheime zitting. Hier vind je de data en agenda van de komende gemeenteraadszittingen.

CD&V

Luc Dupont, burgemeester Jean-Baptiste Mouroitplein 11 055 23 27 00 (stadhuis) luc.dupont@ronse.be
Yves Deworm Oswald Ponettestraat 14 A   yves.deworm@skynet.be
Joris Vandenhoucke, schepen Muziekbosstraat 35 055 23 27 05 (stadhuis) joris.vandenhoucke@ronse.be
Diederik Van Hamme Wolvestraat 100   diederik.vanhamme@gmail.com
Jan Foulon, schepen Noordstraat 2C 055 23 27 01 (stadhuis) jan.foulon@ronse.be
Ignace Michaux, schepen Zonnestraat 365 +32 472 93 07 73 ignace.michaux@ronse.be
Patrice Dutranoit Viermaartlaan 115 0474 50 40 32 patrice.dutranoit@telenet.be
Faïza El Ghouch Langehaag 10   faizaelghouch@hotmail.com
Eva Lamon, fractieleider Jules Bordetlaan 121   evalamon@hotmail.com
Eugénie Carrez Frédéric Bruneellaan 38/0303   carrez.eugenie@telenet.be
Leonard Verstichel Klevestraat 44   verstichel.leo@gmail.com

N-VA

Brigitte Vanhoutte, schepen Prolstraat 20 A 055 23 27 02 (stadhuis) brigitte.vanhoutte@ronse.be
Aaron Demeulemeester, schepen Napoleon Annicqstraat 53 bus 0103 055 23 27 04 (stadhuis) aaron.demeulemeester@ronse.be
Wim Vandevelde, schepen Zonnestraat 423 055 23 27 06 (stadhuis)
0474 48 19 52
wim.vandevelde@ronse.be
David Vandekerkhove, fractieleider Langeweg 16 0494 34 64 73 david.vandekerkhove@n-va.be
Paul Carteus Gustave Royerslaan 134   paul.carteus@n-va.be
Rossana Khoshaba Jan Van Nassaustraat 42   rossana.khoshaba@n-va.be
Sylvie Van Overmeeren Scherpenberg 28   sylvie.vanovermeeren@n-va.be
Jo Cornelus Ommegangstraat 5   jo.cornelus@n-va.be

sp.a

Gunther Deriemaker  Franklin Rooseveltplein 12    g.deriemaker@telenet.be
Pol Kerckhove Louis Vangrootenbruelstraat 84   pol.kerckhove@skynet.be
Björn Bordon Viermaartlaan 31 0479 27 84 83 bjorn_bordon@hotmail.com
Koen Haelters, fractieleider  Jean-Baptiste Dekeyserstraat 9    koen.haelters@gmail.com
Jean-Pierre Stockman  Rozenaaksesteenweg 54  0475 95 62 00 jempystockman@yahoo.com
Fatima Hbili Alexandre-Louis Vanhovestraat 27   fati.hbili@hotmail.com

Open Vld

Tom Deputter, fractieleider Charles De Gaullestraat 19    tom@advocaat-deputter.eu
Guillaume Devos Groeneweg 1   guillaumedevos@telenet.be

Groen

Imane Mazouz     imane_mazouz_94@hotmail.com
Lech Schelfout, fractieleider Ninovestraat 38/0101   lech_schelfout@yahoo.com

Deontologische code

De deontologische code voor lokale mandatarissen omvat het geheel van beginselen, gedragsregels, richtlijnen en principes dat de lokale mandatarissen tot leidraad dient bij de uitoefening van hun mandaat en bij de dienstverlening aan de bevolking.