Tennisclub Park

Sport: Tennis en padel Contactpersoon: Annuska Vlerick GSM nummer: 0479 49 97 85 E-mail adres: annuska.vlerick@icloud.com Website: http://www.tcpark.be

ZVC Portas

Sport: Zaalvoetbal Contactpersoon: Stefan Vanderstraeten GSM nummer: 0478 28 28 69 E-mail adres: stefan.vds@outlook.com Website: http://www.bloggen.be/zvcportas

Scrabbleclut Querus

Sport: Clubcompetitie scrabble spelen Contactpersoon: Martine Driegelinck GSM nummer: 0478 58 36 04 E-mail adres: martine.driegelinck@gmail.com Website: http://www.quercus-ronse.be

Recrean Skippers vzw

Sport: Rope skipping Contactpersoon: Anne Van Cauwenberghe GSM nummer: 0498 75 22 57 E-mail adres: anne.vancauwenberghe@skynet.be Website: geen website
ritmoronse

Ritmo Ronse Spektakelgroep

Meer info: "Ritmo Ronse is een erkende jongerenvereniging voor amateuristische kunstbeoefening dat wordt geleid voor en door jongeren. ​De vereniging wordt nader gezien als een spektakelgroep waarin jongeren de kans krijgen hun creativiteit en energie te uiten dankzij vlaggenspel, dans en slagwerk....

Squashclub Ronse

Sport: Squash Contactpersoon: Bart Sadaune GSM nummer: 0485 49 40 75 E-mail adres: bartsadaune@hotmail.com Website: http://www.squashclubronse.webs.com

Tafeltennisclub Ronse

Sport: Tafeltennis Contactpersoon: Patrick Derycke GSM nummer: 0473 85 08 49 E-mail adres: patrickderycke@hotmail.com Website: http://www.ttc-ronse.be

Vrije Zwemmers Ronse

Sport: Zwemmen + zwemschool Contactpersoon: Frank Persijn GSM nummer: 0475 66 23 37 E-mail adres: frank.persijn@vzr.be Website: http://www.vzr.be

Yogakring Samsa vzw

Sport: Yoga Contactpersoon: Alexis Maladry GSM nummer: 0499 86 46 62 E-mail adres: yogakringsamsva@skynet.be Website: geen website