Lokale pers

Naast de journalisten die aangesloten zijn bij de "Persbond Ronse" (zie onderaan pagina) zijn er nog heel wat andere lokale journalisten actief, zowel binnen de gedrukte pers, tv, radio als digitale media. Een overzichtje van de lokale pers vind je in de tabel hieronder.

Download hier de digitale versie van de lokale perslijst. (Excel)

Naam Voornaam

E-mail
Telefoonnummer

Info
GEDRUKTE PERS      
Blits Magazine Blits Magazine

redactie@blitsmagazine.be
057 35 28 95

Maandelijks magazine
De Coster Ronny

info@ronnydecoster.be
0475 44 50 17

Het Laatste Nieuws
Fotograaf
De Vos Fernand fernanddevos@hotmail.com
0495 61 42 14 - 055 21 59 00
Het Nieuwsblad 
De Standaard
Debuysscher Roland mariska.db@skynet.be
0499 21 50 42
Sport
Desmytere Geert geert.desmytere7@outlook.be
0468 26 55 08
Het Laatste Nieuws / Randeevoe
Eeckhout  Frank frank.eeckhout@telenet.be
0486 44 15 11
Het Laatste Nieuws
 
Foulon Elodie elodie@mediatopper.be
057 35 28 95
Redactrice Blits Magazine
Geyssens Tijl tijl.geyssens@gmail.com  De Zondag - Steps
Huyghe Erwin  communicatie@ronse.be
055 23 28 04
Communicatiedienst Ronse 
Ketels Marie-Ange ketels.marie-ange@skynet.be
0472 38 55 77
Le Courrier de l'Escaut
Magherman Cindy

Info@randeevoe.be 
0491 25 99 62

Randeevoe
Malaise Peter mp@online.be
0475 89 45 74
Het Nieuwsblad 
Plasmans Lieven lieven.plasmans@hotmail.com
0475 49 03 70
Redacteur De Streekkrant Vlaamse Ardennen/ Zottegem
Quintens Jacques 055 20 87 58 Het Nieuwsblad 
Van Damme Willy willyvandamme@skynet.be
0478 90 11 07 
De Zondag 
Van Dorpe Peter  peter.van.dorpe@roularta.be 
0477 85 43 69
De Streekkrant - Steps 
De Zondag 
Van Wambeke Damien  davawa.ronse@skynet.be
0476 71 31 19 - 055 31 37 50

Kerk & leven

Vandewalle   Thomas  vandewallehln@gmail.com
0498 44 70 44 
Het Laatste Nieuws
Vanheerentals Matthias matthias@vanheerentals.be
0475 20 16 48
Journalist

DIGITALE PERS / BLOG / WEBSITE

Aelvoet Patrick pat.aelvoet@skynet.be gAZet Ronsewww.gazetronse.be
Blits Magazine Blits Magazine redactie@blitsmagazine.be
057 35 28 95
www.blitsmagazine.be
Deventer Willy  gazetronse@gmail.com 
055 20 60 03
gAZet Ronsewww.gazetronse.be
De Venter  Marc marc.deventer@telenet.be
0475 41 65 98
Nuus uit Ronse
De Weerdt Johan info@de-scroll-kalender.be
0473 76 72 96
Deze Weekwww.Deze-Week.be
gAZet Ronse  redactie  gazetronse@gmail.com
055 20 60 03 
gAZet Ronse www.gazetronse.be
InVlaanderen.be redactie  redactie@invlaanderen.be www.invlaanderen.be
belg.be redactie  redactie@belg.be  Nieuws-sitewww.belg.be
Reuse Stefaan stefaan.reuse@skynet.be
0475 43 10 07 - 050 28 02 89
Het Nieuws Vandaag
Van Assche Francis francis.vanassche@vrt.be
0477 75 21 90 - 02 741 66 60
Overkoepelend eindredacteur
alle media VRT NWS
Vancaeneghem  Stef  stephane.vancaeneghem@telenet.be  Onafhankelijk journalist 

TELEVISIE / VIDEO

AVS redactie  redactie@avs.be AVS 
Naert Wim  vtmgent@proximus.be
0475 45 50 75
Het Nieuws - VTM
Stuart Peter  info@avs.be
0486 84 77 96 
AVS
Verbeke Jan redactie.gent@janverbeke.be
0499 50 50 50
Correspondent VRT

RADIO

De Venter Marc marc.deventer@telenet.be
0475 41 65 98 - 055 21 74 93
Radio 2
Delabie Stijn stijndelabie@msn.com
0471 35 15 71
 
Eeckhout Frank frank.eeckhout@telenet.be
0486 44 15 11
Radio 2 Oost-Vlaanderen
Malaise Peter 001@skynet.be
0475 89 45 74
 
Radio 2 Oost -Vlaanderen  redactieoostvlaanderen@radio2.be 
09 224 72 11
VRT-radio 
Radio Media Ludo Daelman ludo.daelman@radiomedia.be
0473 89 73 50
Journalist in bijberoep
VBRO Radio Reuse Stefaan stefaan.reuse@skynet.be
0475 43 10 07 - 050 28 02 89
VBRO Radio
Beroepsjournalist 
Van Assche Francis francis.vanassche@vrt.be
0477 75 21 90 - 02 741 66 60
Eindredacteur radionieuws VRT
Vlaamse Ardennen 1 Lokale radio info@vlaamseardennen1.be  Dirk Moerman (station manager)

FOTOGRAFEN

     
Bordeaud'huy Eric eric.b@telenet.be
0474 83 63 72
 
De Bleeker Johan debleekerjohan@hotmail.com
0474 32 56 58
 
Gevaert Fabrice gevaert.fabrice@hotmail.com
0477 67 49 52
 
Vancoppenolle Xavier xavier.vancoppenolle@telenet.be   

 VARIA

Reyntjens Michelle michreyn1@student.arteveldehs.be
0492 56 03 33
Studente journalistiek

 

Persbond Ronse

De Persbond van Ronse is een onafhankelijke vereniging van journalisten.
In de lijst hieronder vind je een overzicht van de leden van de Persbond Ronse.

Naam Voornaam

E-mail
Telefoonnummer

Info
De Bleeker Johan debleekerjohan@hotmail.com
0474 32 56 58
Fotograaf
Voorzitter: Debuysscher Roland mariska.db@skynet.be
0499 21 50 42
Sport
Delabie Stijn

stijndelabie@msn.com
0471 35 15 71

Het Nieuwsblad 
De Standaard
Desmytere Geert geert.desmytere7@outlook.be
0468 26 55 08
Het Laatste Nieuws / Randeevoe
De Venter Marc marc.deventer@scarlet.be
0475 41 65 98

Radio 2 / Nuus uit Ronse

De Vos Fernand fernanddevos@hotmail.com
0495 61 42 14
Het Nieuwsblad
De Standaard
Gevaert Fabrice gevaert.fabrice@hotmail.com
0477 67 49 52
Fotograaf
Secretaris: Ketels Marie-Ange ketels.marie-ange@skynet.be
0472 38 55 77
Le Courrier de l'Escaut
Van Wambeke Damien  davawa.ronse@skynet.be
0476 71 31 19 - 055 21 16 74 
Kerk en Leven /
Belgian Tourist Federation

  

Interessante links