Lokale pers

Naast de journalisten die aangesloten zijn bij de "Persbond Ronse" (zie onderaan pagina) zijn er nog heel wat andere lokale journalisten actief, zowel binnen de gedrukte pers, tv, radio als digitale media. Een overzichtje vind je in de tabel hieronder. Download hier de digitale versie van de lokale perslijst. (Excel)

Naam Voornaam

E-mail
Telefoonnummer

Info

GEDRUKTE PERS

De Coster Ronny

info@ronnydecoster.be
0475 44 50 17

Het Laatste Nieuws
Fotograaf
De Doncker Hubert hubert.dedoncker@skynet.be
0478 45 31 17
Randeevoe
De Venter Marc

marc.deventer@telenet.be
0475 41 65 98 - 055 21 74 93

Deze Week 
Radio 2
De Vos Fernand fernanddevos@hotmail.com
0495 61 42 14 - 055 21 59 00
Het Nieuwsblad 
De Standaard
Debuysscher Roland vandenhaute.p@skynet.be
0499 21 50 42
Corelio - sport - voetbal
Delabie Stijn

ronse@nieuwsblad.be
0471 35 15 71

Het Nieuwsblad 
De Standaard
Rondom
Desmytere Geert geert.desmytere@corelio.be
0476 49 49 38
Rondom
Deze Week redactie kantoor.aalst@roularta.be
053 76 90 11
Deze Week
Donckerwolke Fabrice fabricedonkerwolcke@hotmail.com
0497 32 49 04
Randeevoe
D'hondt Lieke dhondt.lieke@gmail.com
0479 69 00 47

Het Laatste Nieuws
Freelance regiojournaliste

Huyghe Erwin  communicatie@ronse.be
055 23 28 04
Communicatiedienst Ronse 
Ketels Marie-Ange ketels.marie-ange@skynet.be
0472 38 55 77 - 055 20 96 01
Le Courrier de l'Escaut
Malaise Peter mp@online.be
0475 89 45 74
Het Nieuwsblad 
Plasmans Lieven lieven.plasmans@hotmail.com
0475 49 03 70
Redacteur Deze Week Vlaamse Ardennen/ Zottegem
Quintens Jacques jacques.quintens@scarlet.be
055 20 87 58
Het Nieuwsblad 
Rondom Prepress prepress.ronse@corelio.be
0497 32 49 04 
Rondom
Rondom Redactie editie.vlaamseardennen@rondom.be  
T'Jampens Bart bart.tjampens@gmail.com
0478 70 56 39
Freelance
Tsala Nathalia info@randeevoe.be
055 60 06 13
Randeevoe
Van Damme Willy willyvandamme@skynet.be
0478 90 11 07 
De Zondag 
Van Dorpe Peter  peter.van.dorpe@roularta.be 
0477 85 43 69
Deze Week - Steps 
De Zondag 
Van Maelsacke Brenda brenda.vanmaelsacke@hotmail.com Rondom
Van Wambeke Damien  davawa.ronse@skynet.be
0476 71 31 19 - 055 31 37 50

gAZet Ronse
Kerk & leven
Rondom

Vanden Bossche Alain vdb_alain@hotmail.com
0474 66 46 02 
Het Nieuwsblad
Rondom
Vandewalle   Thomas  vandewallehln@gmail.com
0498 44 70 44 
Het Laatste Nieuws
Vanopbroeke Charlène

charlene.vanopbroeke@fitagency.be
0477 38 20 00

Deze Week - Steps 
De Zondag 

DIGITALE PERS / BLOG / WEBSITE

Aelvoet Patrick pat.aelvoet@skynet.be gAZet Ronse
www.gazetronse.be
Deventer Willy  gazetronse@gmail.com 
055 20 60 03
gAZet Ronse
www.gazetronse.be
De Weerdt Johan info@de-scroll-kalender.be
0473 76 72 96
Deze Week
www.Deze-Week.be
gAZet Ronse  redactie  gazetronse@gmail.com
055 20 60 03 
gAZet Ronse 
www.gazetronse.be
InVlaanderen.be redactie  redactie@invlaanderen.be www.invlaanderen.be
belg.be redactie  redactie@belg.be  Nieuws-site
www.belg.be
Vanassche Francis francis.vanassche@vrt.be
0477 75 21 90 - 02 741 66 60
Overkoepelend eindredacteur
alle media VRT NWS
Vancaeneghem  Stef  stephane.vancaeneghem@telenet.be  Onafhankelijk journalist 

TELEVISIE / VIDEO

AVS redactie  redactie@avs.be AVS 
Beleef Het Livestream herman@herthog.be
0487 02 89 90
www.beleefhet.be
Naert Wim  vtmgent@proximus.be
0475 45 50 75
Het Nieuws - VTM
Stuart Peter  info@avs.be
0486 84 77 96 
AVS
Verbeke Jan redactie.gent@janverbeke.be
0499 50 50 50
Correspondent VRT

RADIO

Radio 2 Oost -Vlaanderen  redactieoostvlaanderen@radio2.be 
09 224 72 11
VRT-radio 
Reuse Stefaan stefaan.reuse@skynet.be
0475 43 10 07 - 050 28 02 89
VBRO Radio
Beroepsjournalist 
Vanassche Francis francis.vanassche@vrt.be
0477 75 21 90 - 02 741 66 60
Eindredacteur radionieuws VRT

FOTOGRAFEN

     
Bordeaud'huy Eric eric.b@telenet.be
0474 83 63 72
 
De Bleeker Johan debleekerjohan@hotmail.com
0474 32 56 58
 
Gevaert Fabrice gevaert.fabrice@hotmail.com
0477 67 49 52
 
Vancoppenolle Xavier xavier.vancoppenolle@telenet.be   

 VARIA

Opsomer  Dominique   dominique.opsomer@telenet.be 
0473 94 86 78
Persverantwoordelijke "KSK Ronse" en "Ronse Koerst"

 

Persbond Ronse

De Persbond van Ronse is een onafhankelijke vereniging van journalisten.
In de lijst hieronder vind je een overzicht van de leden van de Persbond Ronse.

Naam Voornaam

E-mail
Telefoonnummer

Info
De Bleeker Johan debleekerjohan@hotmail.com
0474 32 56 58
Fotograaf
Debuysscher Roland vandenhaute.p@skynet.be
0499 21 50 42
Voorzitter
Corelio
Delabie Stijn

ronse@nieuwsblad.be
0471 35 15 71

Het Nieuwsblad 
De Standaard
De Venter Marc marc.deventer@scarlet.be
0475 41 65 98

Deze Week
Radio 2

De Vos Fernand fernanddevos@hotmail.com
0495 61 42 14
Het Nieuwsblad
De Standaard
Gevaert Fabrice gevaert.fabrice@hotmail.com
0477 67 49 52
Fotograaf
Ketels Marie-Ange ketels.marie-ange@skynet.be
0472 38 55 77 - 055 20 96 01
Secretaris
Le Courrier de l'Escaut
Opsomer Dominique dominique.opsomer@telenet.be
0473 94 86 78
Persverantwoordelijke "KSK Ronse" en "Ronse Koerst"
Quintens Jacques jacques.quintens@scarlet.be
055 20 87 58
Het Nieuwsblad 
Freelance
Vanopbroeke Charlene

charlene.vanopbroeke@fitagency.be
0477 38 20 00

Ondervoorzitter
Deze Week
Van Wambeke Damien  davawa.ronse@skynet.be
0476 71 31 19 - 055 21 16 74 
Freelance 

  

Interessante links