- Wonen
- Werken
- Vrije tijd
- Welzijn
- Bestuur
- Ronse in beeld
- Geoloket
- Home

Wie energiebesparende maatregelen laat uitvoeren en hiervoor wil genieten van belastingvermindering, moet sinds 22 september 2010 enkele bijkomende elementen op de factuur laten vermelden. Zonder deze vermelding is belastingaftrek niet meer mogelijk.
Deze aanpassingen van de factuurvermelding zijn het gevolg van gewijzigde voorwaarden die op 10 september in het Staatsblad verschenen. Mogelijk zijn heel wat aannemers nog niet op de hoogte van deze verplichting. Vraag daarom zelf om het nodige te vermelden! Het Koninklijk Besluit van 10 september 2010 wijzigt de verplichte vermeldingen op de factuur voor energiebesparende maatregelen. Ook zijn er voortaan documenten die je ter beschikking moet houden van de fiscus als je van de vermindering gebruik wilt maken.
Laatste update 18 okt 2010
De stad Ronse is steeds op zoek naar geschikte medewerkers. Iets voor jou?
Klik hier voor meer informatie over vacatures aan de stad.
Verhuis je binnenkort en wil je starten met een correcte waterfactuur? Download hier het formulier waarmee je alle gegevens kan doorgeven.
Verhuisdocument TMVW (NL)
Verhuisdocument TMVW (FR)
Of klik door naar de website van TMVW voor meer informatie.
