- Wonen
- Werken
- Vrije tijd
- Welzijn
- Bestuur
- Ronse in beeld
- Geoloket
- Home

Op zaterdag 3 december en zondag 4 december 2011 opent Campus TIO³ de deuren. Het MUST (museum voor textiel), de dienst Cultuur, de dienst Toerisme, OCMW Ronse en stad Ronse slaan de handen in elkaar voor een inspirerend textielweekend. Tijdens dit openingsweekend wordt de Campus een plaats, waar creatieve mensen van gedemodeerde kledingstukken een nieuw hip item maken, waar kunstenaars aan de slag gaan met LEDS in textiel, en waar ook jouw passie voor textiel een plek krijgt.
Om de opening wat op te fleuren, lanceert Campus TIO³ een warme oproep naar fotograven, handelszaken, kunstenaars, bedrijven, jeugdbewegingen, verenigingen, buurtbewoners, creatieve duizendpoten, buurthuizen, scholen en theatergroepen, die een actie, evenement of initiatief op poten willen zetten die een link heeft met thema “Ronse textielstad – verleden, heden, toekomst”. Deze evenementen, acties of initiatieven kunnen in aanmerking komen voor een financiële bijdrage van de stad Ronse, op voorwaarde dat ze starten in hetzelfde weekend van de opening.
Deel jij als vereniging, bedrijf, persoon deze passie voor textiel? Neem dan zeker contact op met de dienst Toerisme, 055/ 23 28 16 of toerisme@ronse.be. Het aanvraagformulier vind je hier. De uiterste indiendatum van het aanvraagformulier is 31 mei 2011. Ook het reglement kan je hier nog eens nalezen.
Laatste update 26 mei 2011
De stad Ronse is steeds op zoek naar geschikte medewerkers. Iets voor jou?
Klik hier voor meer informatie over vacatures aan de stad.