Stadsdiensten

Het stadsbestuur van Ronse bestaat uit heel wat verschillende diensten. Veel van deze diensten zijn gehuisvest in het stadhuis. Voor een aantal diensten moet je elders in de stad zijn.

Hieronder vind je een lijst van alle stadsdiensten. Klik op een naam voor meer informatie over de locatie, openingsuren en werkzaamheden. Je kan de diensten steeds telefonisch bereiken tijdens de kantooruren of per mail of brief contact opnemen.

Weet je niet bij welke dienst je moet zijn met jouw vraag of probleem? Dan kan je steeds terecht bij de medewerkers van het onthaal : 055 /232 711 of info@ronse.be

Aan het hoofd van al deze diensten staat Mevr. Linda Vandekerkhove, stadssecretaris

Contactgegevens

Bestuursadministratiebestuursadministratie@ronse.be  

055 23 27 13

Burgerzakenbevolking@ronse.be

055 23 27 87

Bibliotheek bibliotheek@ronse.be   

055 23 28 62

Brandweerronse@bvlar.be

055 23 28 75

Communicatiecommunicatie@ronse.be    

055 23 28 04

Cultuurcultuur@ronse.be

055 23 28 01

Dienstencentrum De Hoge Windehogewinde@ronse.be  

055 20 70 73

Diversiteitdiversiteit@ronse.be

055 23 28 51

Mobiliteit & Duurzaamheidduurzaamheid@ronse.be

055 23 27 76

Archief & Erfgoedconservator@ronse.be

055 31 76 62

Evenementen evenementen@ronse.be  

055 33 74 04

Financiële dienstfinancien@ronse.be 

055 23 22 84

Gemeenschapswachtengemeenschapswacht@ronse.be

055 23 28 03

Gezinszorg en
aanvullende thuiszorg
gezinszorg@ronse.be  

055 23 50 43

GISgis@ronse.be

055 23 28 32

Groepsopvang "Het Sprookjesbos"  kribbe@ronse.be  055 21 65 55
Informatica informatica@ronse.be

055 23 28 30

Jeugdjeugd@ronse.be

055 23 94 26

Klachten klachten@ronse.be

055 23 28 03

Kunstacademie Vlaamse Ardennenkunstacademie@ronse.be

055 23 28 85

Logistiek & Schoonmaak schoonmaak@ronse.be 

055 23 28 42

Lokaal Sociaal Beleidwelzijn@ronse.be

055 23 28 51

Lokale economieeconomie@ronse.be

055 23 27 29

Milieumilieu@ronse.be 

055 23 27 75

Omgevingsloket omgeving@ronse.be  055 23 27 70
Ontwerpbureautekenbureau@ronse.be 055 23 27 61
Personeelpersoneel@ronse.be

055 23 27 19

Preventiepreventie@ronse.be   

055 23 28 25

Projectenprojecten@ronse.be 055 23 27 25
Recyclagepark recyc@ronse.be 

0477 88 78 78

Sociaal Huis  soc-dienst@ronse.be   

055 23 74 07

Sport sport@ronse.be 

055 33 99 22

Stafdienststafmedewerker@ronse.be 

055 23 27 16

Technische dienst td@ronse.be  

055 23 27 58

Toerismetoerisme@ronse.be   

055 23 28 18

Stedelijke Werkplaats werkplaats@ronse.be 

055 33 74 06

Wonen & Bouwen   wonen-bouwen@ronse.be  

055 23 27 70

Zwembad sport@ronse.be 

055 21 52 80

 

Openingsuren

Stadhuis (Grote Markt 12) 

Ma
Di
Wo

Do
Vr

Za


 

  8u30 - 12u00
  8u30 - 12u00
  8u30 - 12u00
13u30 - 16u00
  8u30 - 12u00
  8u30 - 12u00

elke 2e en 4e zaterdag
 9u30 - 11u30
(dienst Burgerzaken)

Juli / Augustus : woensdagnamiddag gesloten 

Sluitingsdagen :
Klik voor een volledig overzicht

Contact 
T: 055 23 27 11
F: 055 23 27 18
E: info@ronse.be

Stadsdiensten
Klik voor alle contactgegevens

 

Ronse Winterlicht


ONTDEK HET PROGRAMMA

 

Vacatures

De stad Ronse is steeds op zoek naar geschikte medewerkers. Iets voor jou?

Bekijk hier de openstaande vacatures aan de stad.

 

Download