Discover Ronse
Ronse for youth
More tips on UIT in VlaanderenPowered by Cultuurnet Vlaanderen

Sluitingsdagen mei en juni 2012

Tijdens het Hemelvaartweekend van donderdag 17 en vrijdag 18 mei zijn zowat alle stadsdiensten gesloten. De bibliotheek en het recyclagepark zijn ook gesloten op zaterdag 19 mei. De dienst Toerisme is wel doorlopend bereikbaar voor het publiek en ook het zwembad is open op 18 en 19 mei.

Op maandag 28 mei (Pinkstermaandag) zijn de stadsdiensten gesloten.

Uitzonderlijk zullen alle stadsdiensten ook gesloten zijn op dinsdagnamiddag 29 mei vanaf 13u00 tot 18u00. Die namiddag organiseert de stad Ronse een vormingsmoment voor alle personeelsleden. Het betreft niet enkel de diensten in het stadhuis, maar ook alle buitendiensten. Zo zullen in de namiddag de bibliotheek, het recyclagepark, het zwembad, de sporthal, de musea, de dienst toerisme en de cultuur- jeugd- en sportdienst gesloten zijn. Ook de stedelijke kinderkribbe sluit vanaf 13u00 de deuren.

Tot slot zijn ook op maandag 4 juni (Fiertelmaandag) en maandag 11 juni (Braderie) de stadsdiensten gesloten. De dienst Toerisme blijft deze dagen wel geopend voor het publiek.

Een gedetailleerd overzicht van alle sluitingsdagen voor de stedelijke diensten vind je hier.

Voor meer informatie kan je steeds terecht bij de communicatiedienst van de stad Ronse.
T: 055/232 710 - E: info@ronse.be

Laatste update 16 mei 2012

Vacatures

De stad Ronse is steeds op zoek naar geschikte medewerkers. Iets voor jou?

Klik hier voor meer informatie over vacatures aan de stad.